Cayenne — 290 PS, DE 02/07–02/10
3.598 cc · Βενζίνη · 385 Nm
- Χειροκίνητο 6 σχέσεων
Αγγελίες Porsche Cayenne με τιμές και φωτογραφίες σε όλη την Ελλάδα




Η ισχύς και η διαθεσιμότητα εξαρτώνται από το έτος έκδοσης και την αγορά.
3.598 cc · Βενζίνη · 385 Nm
3.598 cc · Βενζίνη · 385 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 500 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 500 Nm
2.967 cc · Πετρέλαιο · 550 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 500 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 500 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 500 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 500 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 700 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 750 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 750 Nm
3.189 cc · Βενζίνη · 310 Nm
3.189 cc · Βενζίνη · 310 Nm
4.511 cc · Βενζίνη · 420 Nm
4.511 cc · Βενζίνη · 420 Nm
4.511 cc · Βενζίνη · 620 Nm
4.511 cc · Βενζίνη · 700 Nm
4.511 cc · Βενζίνη · 720 Nm
Διαλέξτε συγκεκριμένη έκδοση και ελέγξτε την ολοκληρωμένη συντήρηση πριν από το σήμα εξοπλισμού.
Αγοραστής που χρειάζεται SUV και έχει προϋπολογισμό για τη συντήρηση της συγκεκριμένης έκδοσης.
Όποιος επιλέγει μόνο με βάση τιμή αγγελίας ή εμφάνιση GTS/Turbo χωρίς τεχνική ταυτοποίηση.
Διαλέξτε συγκεκριμένη έκδοση και ελέγξτε την ολοκληρωμένη συντήρηση πριν από το σήμα εξοπλισμού.
Φωτογραφία: Bull-Doser · Public domain · Προσαρμογή προβολής
Η ισχύς και η διαθεσιμότητα εξαρτώνται από το έτος έκδοσης και την αγορά.
3.598 cc · Βενζίνη · 400 Nm
2.995 cc · Plug-in υβριδικό βενζίνης · 590 Nm
3.604 cc · Βενζίνη · 550 Nm
2.967 cc · Πετρέλαιο · 580 Nm
4.134 cc · Πετρέλαιο · 850 Nm
3.604 cc · Βενζίνη · 600 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 750 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 800 Nm
3.598 cc · Βενζίνη · 400 Nm
3.598 cc · Βενζίνη · 400 Nm
2.995 cc · Υβριδικό βενζίνης · 580 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 500 Nm
2.967 cc · Πετρέλαιο · 550 Nm
2.967 cc · Πετρέλαιο · 550 Nm
4.134 cc · Πετρέλαιο · 850 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 515 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 700 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 750 Nm
4.806 cc · Βενζίνη · 750 Nm
Διαλέξτε συγκεκριμένη έκδοση και ελέγξτε την ολοκληρωμένη συντήρηση πριν από το σήμα εξοπλισμού.
Αγοραστής που χρειάζεται SUV και έχει προϋπολογισμό για τη συντήρηση της συγκεκριμένης έκδοσης.
Όποιος επιλέγει μόνο με βάση τιμή αγγελίας ή εμφάνιση GTS/Turbo χωρίς τεχνική ταυτοποίηση.
Διαλέξτε συγκεκριμένη έκδοση και ελέγξτε την ολοκληρωμένη συντήρηση πριν από το σήμα εξοπλισμού.
Φωτογραφία: IFCAR · Public domain · Προσαρμογή προβολής
Η ισχύς και η διαθεσιμότητα εξαρτώνται από το έτος έκδοσης και την αγορά.
2.995 cc · Βενζίνη · 500 Nm
3.996 cc · Βενζίνη · 600 Nm
2.995 cc · Plug-in υβριδικό βενζίνης · 650 Nm
2.995 cc · Plug-in υβριδικό βενζίνης · 750 Nm
3.996 cc · Βενζίνη · 660 Nm
3.996 cc · Plug-in υβριδικό βενζίνης · 950 Nm
2.995 cc · Βενζίνη · 450 Nm
2.894 cc · Βενζίνη · 550 Nm
2.995 cc · Plug-in υβριδικό βενζίνης · 700 Nm
3.996 cc · Βενζίνη · 620 Nm
3.996 cc · Βενζίνη · 770 Nm
3.996 cc · Plug-in υβριδικό βενζίνης · 900 Nm
3.996 cc · Βενζίνη · 850 Nm
Διαλέξτε συγκεκριμένη έκδοση και ελέγξτε την ολοκληρωμένη συντήρηση πριν από το σήμα εξοπλισμού.
Αγοραστής που χρειάζεται SUV και έχει προϋπολογισμό για τη συντήρηση της συγκεκριμένης έκδοσης.
Όποιος επιλέγει μόνο με βάση τιμή αγγελίας ή εμφάνιση GTS/Turbo χωρίς τεχνική ταυτοποίηση.
Διαλέξτε συγκεκριμένη έκδοση και ελέγξτε την ολοκληρωμένη συντήρηση πριν από το σήμα εξοπλισμού.
Φωτογραφία: Calreyn88 · CC BY-SA 4.0 · Προσαρμογή προβολής
Η ισχύς και η διαθεσιμότητα εξαρτώνται από το έτος έκδοσης και την αγορά.
Ηλεκτρικό · 835 Nm
Ηλεκτρικό · 1080 Nm
Ηλεκτρικό · 1500 Nm
Ηλεκτρική Cayenne: ελέγξτε την πραγματική έκδοση ισχύος, την μπαταρία και τη φόρτιση που χρειάζεστε.
Οδηγός που έχει κατάλληλη δυνατότητα φόρτισης και θέλει μεγάλο ηλεκτρικό SUV.
Όποιος βασίζει την αγορά μόνο σε μέγιστα PS ή ιδανικούς χρόνους ταχυφόρτισης.
Ηλεκτρική Cayenne: ελέγξτε την πραγματική έκδοση ισχύος, την μπαταρία και τη φόρτιση που χρειάζεστε.
Φωτογραφία: Alexander Migl · CC BY-SA 4.0 · Προσαρμογή προβολής
Η Cayenne εμφανίστηκε το 2002, ανανεώθηκε το 2007 και πέρασε στη δεύτερη οικογένεια το 2010. Το 2014 προστέθηκε η plug-in S E-Hybrid στο facelift. Η τρίτη ξεκίνησε το 2017, απέκτησε Coupé και ανανεώθηκε το 2023. Η τέταρτη είναι αμιγώς ηλεκτρική, με παρουσίαση το 2025 και ευρωπαϊκές εκδόσεις το 2026, παράλληλα με θερμικές και plug-in.
Ελέγξτε ιδιαίτερα περιγραφές που συνδυάζουν GTS, plug-in και ισχύ άλλης έκδοσης. Ο οδηγός δεν αλλάζει ούτε πιστοποιεί τα στοιχεία μιας αγγελίας.
Η facelift GTS της περιόδου είναι 3.604 κ.εκ. V6 biturbo 440 PS. Η S E-Hybrid είναι διαφορετική, 2.995 κ.εκ. και 416 PS συστήματος. Ο τίτλος μιας αγγελίας που συνδυάζει τις δύο ονομασίες χρειάζεται έλεγχο VIN και εργοστασιακής έκδοσης· δεν αποδεικνύει συνδυασμένη GTS plug-in.
Δεν υιοθετούμε αυτή την ένδειξη ως εργοστασιακή προδιαγραφή. Οι συγκεκριμένες ευρωπαϊκές S E-Hybrid και GTS έχουν αντίστοιχα 416 και 440 PS. Η ακριβής ταυτότητα και τυχόν μετατροπή ελέγχονται στα έγγραφα.
Όχι. Η αρχική S Hybrid της δεύτερης οικογένειας είναι full hybrid χωρίς εξωτερική φόρτιση. Η μεταγενέστερη S E-Hybrid είναι plug-in.
Όχι. Η Porsche δηλώνει παράλληλη συνέχιση θερμικών και plug-in hybrid. Το όριο 2026 στις κάρτες ενεργών γενεών είναι ημερομηνία ελέγχου.
Η μέγιστη τιμή αφορά overboost με Launch Control και συγκεκριμένες προϋποθέσεις. Η δημοσιευμένη κανονική ισχύς είναι 857 PS. Δεν συγχέουμε PS με αμερικανικά hp.
Όχι. Είναι αμάξωμα της αντίστοιχης τρίτης ή τέταρτης οικογένειας, με διαφορετικούς χώρους και οροφή. Τα έτη φίλτρου βοηθούν αλλά δεν ταυτοποιούν αμάξωμα ή VIN.
Θα λάβεις ένα email για να επιβεβαιώσεις. Διακόπτεις όποτε θέλεις με ένα κλικ.
Επιλέξτε σειρά εμφάνισης
Αγγελίες και αναζητήσεις
Διαχειριστείτε τις αγαπημένες σας αγγελίες
Διαχειριστείτε τις αποθηκευμένες αναζητήσεις σας
σε αποκλειστικές δυνατότητες
Δωρεάν εγγραφή • Χωρίς δεσμεύσεις